statystyki szczegółowe

Aktualności

Lider pokonany! Pszczyna Zdobyta!

• autor: tr Adrian, 2018-10-28 09:47

W sobotę 27.10. pojechaliśmy do Pszczyny - lidera naszej ligi. Iskra w dotychczasowych meczach była niepokonana, wiec nasza drużyna była bardzo zmotywowana do tego spotkania, po prostu chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony. W pierwszej części meczu nie graliśmy źle, jednak popełnialiśmy indywidualne błędy, które Iskra zamieniała na gole. Wynik do przerwy: 5:1 dla gospodarzy, a jedyną bramkę dla nas strzelił Michał Machola. W przerwie meczu powiedzieliśmy sobie, że ten wynik nie odzwierciedla tego, co się dzieje na boisku, oraz że warto walczyć do końca!

Druga połowa to już prawdziwy popis naszej drużyny! Przeprowadziliśmy świetne akcje zespołowe, które były kończone pięknymi bramkami, a prawdziwym "katem" pszczyńskiej drużyny został Filip Bronny, który zdobył 6 goli! Dodatkowo bramkę dołożył nasz kapitan Maciek Orszula, który dzielnie kierował całym zespołem.

Wynik końcowy 7:8! Jesteśmy jedyną drużyną w tym sezonie, która pokonała Iskrę Pszczyna. Brawo chłopaki, pokazaliście charakter, zaangażowanie oraz grę do samego końca! Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna z naszym superstrzelcem Filipkiem na czele! Wszyscy zawodnicy zagrali na wysokim poziomie, także widowisko mogło się podobać wszystkim kibicom. Oby więcej było takich spotkań jak ten mecz!

ISKRA PSZCZYNA - GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE 7:8

Bramki: Filip Bronny x6, Michał Machola, Maciej Orszula