GKS "Pniówek 74" Pawłowice - strona nieoficjalna

Nasi Sponsorzy

Ładowanie...

pon.

Wygrana w dobrym stylu w meczu na szczycie

• autor: gks-zaki, 2013-05-19 17:30

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy drużyny GKS I Pawłowice w rywalizacji z silną ekipą z Czechowic-Dziedzic. W meczu u siebie zwyciężyli pewnie pokazując, że nieprzypadkowo znajdują się na pozycji lidera w grupie pierwszej. Więcej w rozwinięciu.

Od samego początku piłkarze z Pawłowic chcieli udowodnić, kto jest mocniejszy w rywalizacji najlepszych drużyn w grupie pierwszej żaków. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę i każdy metr boiska, prezentując przy tym szereg ciekawych zagrań. Wiara w swoje umiejętności była bardzo widoczna, gdyż gracze nie bali się brać ciężaru gry na swoje barki. Drużyna pokazała jak zespołowo, podaniami szukając się na boisku i nie bojąc się odpowiedzialności za grę, można osiągnąć sukces.

Już pierwsza minuta przyniosła prowadzenie - celnym strzałem popisał się Szurgot, który dobił uderzenie Mikody z dystansu. Goście odpowiedzieli w czwartej minucie bramką z rzutu wolnego. Dalsza część spotkania przebiegała już pod nasze dyktando. Całkowicie zdominowaliśmy drużynę z Czechowic, prezentując przy tym konsekwentną grę zespołową. Stwarzaliśmy wiele bardzo ciekawych i składnych akcji, a bramki padały w następujący sposób.

2:1 - 5 min. bardzo ładna indywidualna akcja Jakuba Bierskiego lewą stroną boiska, który po minięciu trzech rywali strzela w długi róg bramki gości

3:1 - 8 min. kolejna bardzo piękna bramka w tym spotkaniu - Piotr Szurgot - uderzenie z 16 metra ląduje w okienku bramki Orlika

4:1 - 10 min. piłka daleko wyrzucona z autu przez Maksa, zostaje wybita przez obrońcę gości na 10 m., do której dopada Jakub Błaszkiewicz i kolejny dobry, a co najważniejszy celny strzał z dystansu

4:2 - 15 min. strata bramki w zamieszaniu podbramkowym

5:2 - 25 min. lewą stroną przedziera się Błaszkiewicz dorzuca piłkę na krótki słupek, a tam najwyżej wyskakuje Kaka i celną główką zdobywa gola

Do przerwy 5:2 dla naszych

6:2 - 45 min. Szurgot po minięciu dwóch przeciwników dogrywa do Przybułka, który prostopadłym podaniem uruchamia Kakę, a ten strzela z 8 metrów obok bramkarza gości

Drużyna ograła silnego przeciwnika, rozgrywając jeden z lepszych meczy w lidze żaków.

Brawa dla całego zespołu.

GKS Pniówek I Pawłowice 6 - 2 (5-2) - Orlik Czechowice-Dziedzice

Bramki: Piotr Szurgot - 2, Kacper Markowicz - 2, Jakub Bierski, Jakub Błaszkiewicz

Skład:

Zbyl - Mikołajczyk, Kasperowicz, Błaszkiewicz - Mikoda - Przybułek, Szurgot, Bierski; Markowicz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Orliki » Inne rozgrywki

Brak danych.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.