GKS "Pniówek 74" Pawłowice - strona nieoficjalna

pon.

Dwa zwycięstwa żaków

• autor: gks-zaki, 2013-04-27 08:20

W drugiej kolejce Ligi Żaków nasze drużyny odniosły zwycięstwa. W meczu u siebie młodsza drużyna z Pawłowic po bardzo zaciętym spotkaniu pokonała 4-3 Nadwiślana z Góry. Starszy zespół w spotkaniu wyjazdowym w Łące pewnie zwyciężył 9:3 z miejscowym LKS-em. Więcej w rozwinięciu.

Udanie zrewanżowali się nasi piłkarze za porażkę w rundzie jesiennej drużynie z Góry, z którą na jesień przegraliśmy 9-4. Widoczne jest już ogranie naszego zespołu w bojach ze starszymi rywalami. Zawodnicy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Doświadczenie, które nabywają, pozwala im tracić coraz mniej bramek oraz stwarzać sobie więcej sytuacji z przodu. Spotkanie z Nadwiślanem od początku było bardzo zacięte i trzymało w napięciu do ostatnich minut. Piłkarze walczyli ze wszystkich sił aby przechylić zwycięstwo na swoją korzyść i to im się udało. Drużyna zdobyła pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Teraz czeka nas mecz wyjazdowy do Czechowic, gdzie będziemy walczyć o kolejne zwycięswto!

GKS Pniówek II Pawłowice 4-3 Nadwiślan Góra

Bramki: Tomasz Pisarek - dwie, Marcel Żmija, bramka samobójcza

Skład GKS-u II:

Radecki - Kulas, Żmija, Gałuszka - Olencki - Błaszkiewicz, Pisarek; Michalik, Cybulski, Blecharz M., Makula

GKS I Pawłowice zwyciężył na wyjeździe zespół z Łąki. Drużyna zaprezentowała słabszą dyspozycję niż tydzień wcześniej w meczu z Siódemką. Zawodnicy muszą pamiętać, że należy cały czas ciężko pracować na treningu, aby dążyć do dobrych nawyków.

LKS Łąka 3-9 ( 1-3) GKS Pniówek I Pawłowice

Bramki: Szymon Jasiczek 2, Kacper Markowicz 2, Jakub Kasperowicz, Piotr Szurgot, Jakub Bierski, Filip Przybułek, Piotr Zbyl

Skład GKS-u I:

Gatner - Błaszkiewicz, Kasperowicz, Mikołajczyk - Mikoda - Zbyl, Przybułek; Szurgot, Jasiczek, Markowicz, Bierski

Autor: Treść:pozostało znaków:

Orliki » Inne rozgrywki

Brak danych.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.