GKS "Pniówek 74" Pawłowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Nasi Sponsorzy

 

 

Patronat

Zegar

Najnowsza galeria

Czapla Kryry - GKS Pniówek Pawłowice 06.10.2018
Ładowanie...

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 173
ogółem: 330 170

statystyki szczegółowe

Liga Orlików

    TERMINARZ LIGI ORLIKÓW

   1 kolejka – termin 18/19.04.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - KS Siódemka Tychy (gospodarz) + UKS GKS Tychy + Orzesze
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UKS SPS Wola (gospodarz) +  LKS Nadwiślan Góra + GOL Bieruń
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - LKS Mizerów (gospodarz) + GKS Pniówek 74 + UMKS Goczałkowice Zdrój

   2 kolejka - termin 25/26.04.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - UKS SPS Wola (gospodarz) + LKS Mizerów +  KS Siódemka Tychy
Turniej 2 –  niedziela godz. 10,00 - LKS Nadwiślan Góra (gospodarz) + GKS Pniówek 74 + UKS GKS Tychy
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - GOL Bieruń (gospodarz) + Orzesze + UMKS Goczałkowice Zdrój

   3 kolejka - termin 1/3.05.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - GKS Pniówek 74 (gospodarz) + GOL Bieruń + KS Siódemka Tychy
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UMKS Goczałkowice Zdrój (gospodarz) + UKS GKS Tychy + UKS SPS Wola
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - LKS Mizerów (gospodarz) +  Orzesze + LKS Nadwiślan Góra

   4 kolejka - termin 9/10.05.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - KS Siódemka Tychy (gospodarz) + LKS Nadwiślan Góra + UMKS Goczałkowice Zdrój
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UKS GKS Tychy (gospodarz) + GOL Bieruń + LKS Mizerów
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - Orzesze (gospodarz) + UKS SPS Wola + GKS Pniówek 74

   5 kolejka - termin 16/17.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - KS Siódemka Tychy (gospodarz) + LKS Mizerów + Orzesze
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UKS GKS Tychy (gospodarz) +  GKS Pniówek 74 + GOL Bieruń
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - UKS SPS Wola (gospodarz) + LKS Nadwiślan Góra + UMKS Goczałkowice Zdrój

   6 kolejka - termin 23/25.05.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - LKS Nadwiślan Góra (gospodarz) + KS Siódemka Tychy + UKS GKS Tychy
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - Orzesze (gospodarz) + LKS Mizerów + GKS Pniówek 74
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - GOL Bieruń (gospodarz) + UMKS Goczałkowice Zdrój + UKS SPS Wola

   7 kolejka - termin 30/31.05.05.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - GKS Pniówek 74 (gospodarz) + KS Siódemka Tychy + UKS SPS Wola
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UMKS Goczałkowice Zdrój (gospodarz) + UKS GKS Tychy + Orzesze
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - LKS Nadwiślan Góra (gospodarz ) + GOL Bieruń + LKS Mizerów

   8 kolejka – termin 6/7.06.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - UMKS Goczałkowice Zdrój (gospodarz) + GOL Bieruń + KS Siódemka Tychy
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - UKS GKS Tychy (gospodarz) + UKS SPS Wola + LKS Mizerów
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - Orzesze (gospodarz) + LKS Nadwiślan Góra + GKS Pniówek 74

   9 kolejka – 13/14.06.2015
Turniej 1 – sobota godz. 10,00 - GOL Bieruń (gospodarz) + Orzesze + UKS SPS Wola
Turniej 2 – sobota godz. 10,00 - LKS Mizerów (gospodarz) + UMKS Goczałkowice Zdrój + UKS GKS Tychy
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 - GKS Pniówek 74 (gospodarz) + KS Siódemka Tychy + LKS Nadwiślan Góra

   TABELA RUNDY JESIENNEJ

  LP
           Drużyna
  Mecze
 Punkty
  Bramki
   1
    Siódemka Tychy
     18
     50
  130-30
   2
      Pionier I Tychy
     18
     45
  124-38
   3
  GKS "Pniówek-74"   
        Pawłowice
     18
     42
  98-36
   4
    UKS GKS Tychy
     18
     32
  74-52
   5
         Sokół Wola
     18
     24
  64-87
   6
 UMKS Goczałkowice
     18
     22
  39-62
   7
         Gol Bieruń
     18
     18
  65-59
   8
    Unia Bieruń Stary
     18
     8
  23-107
   9
      Rudołtowice –  
         Ćwiklice
     18
     1
  26-128

 

 

 

 

 

 

Tabela ligowa

Orliki » Inne rozgrywki

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.