|
dzisiaj: 4, wczoraj: 10
ogółem: 718 832
statystyki szczegółowe
GRUPA A
1. D±browski Adam
2. Dziadek Kamil
3. Gawlas Mikołaj
4. Gluza Nataniel
5. Gorzelak Dawid
6. Griman Kamil
7. Janecki Łukasz
8. Jedynak Krzysztof
9. Juroszek Wojciech
10. Krupa Radosław
11. Makula Wiktor
12. Nolywajka Dominik
13. Olszok Daniel
14. Orszula Maciej
15. Rduch Bartosz
16. Taraszkiewicz Szymon
17. Wierdak Bartosz
18. Wróblewski Piotr
GRUPA B
1. BAŃCZYK MATEUSZ
2. BˇK BARTOSZ
3. KALINOWSKI IGOR
4. KOVTUN ARSEN
5. LECYK OSKAR
6. OSSOWSKI WIKTOR
7. PASZEK MICHAŁ
8. STACHNIAK MICHAŁ
9. STAROŃ JAKUB
10. STEFAŃCZYK DANIEL
11. SZAREK OLIVER
12. TWARDZIK MICHAŁ
13. WYROBEK KRZYSZTOF
14. ZDZIEBŁO DAWID
+ NOWI ZAWODNICY
NIEDZIELA 08.01. - Turniej FINAŁOWY Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego
ZBIÓRKA GODZ. 8:40 na hali POSIR w Pszczynie ul. Zamenhofa 5a
UBIERAMY ŻÓŁTE STROJE MECZOWE. PAMIĘTAMY RÓWNIEŻ O LEGITYMACJACH, OCHRANIACZACH, OBUWIU NA HALĘ I WODZIE.
PRZEWISYWANY KONIEC TURNIEJU ZAPLANOWANY JEST NA GODZINĘ 11:00.
POWOŁANIA NA TURNIEJ:
1. DZIADEK KAMIL
2. MIKOŁAJ GAWLAS
3. DAWID GORZELAK
4. ŁUKASZ JANECKI
5. WOJCIECH JUROSZEK
6. RADOSŁAW KRUPA
7. DOMINIK NOLYWAJKA
8. MACIEJ ORSZULA
9. PIOTR WRÓBLEWSKI
10. BARTOSZ WIERDAK
Harmonogram dostępny na stronie:
https://posir.pszczyna.pl/wp-content/uploads/2023/01/XV-KMPP-w-Futsalu-Turniej-Finalowy.pdf
NIEDZIELA 18.12. - Turniej eliminacyjny do Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego
ZBIÓRKA GODZ. 8:40 na hali POSIR w Pszczynie ul. Zamenhofa 5a
UBIERAMY ŻÓŁTE STROJE MECZOWE. PAMIĘTAMY RÓWNIEŻ O LEGITYMACJACH, OCHRANIACZACH, OBUWIU NA HALĘ I WODZIE
DODATKOWO OBOWIˇZKOWA PODPISANA ZGODA RODZICÓW - ROZDAM NA TRENINGU
POWOŁANIA NA TURNIEJ:
1. DZIADEK KAMIL
2. MIKOŁAJ GAWLAS
3. DAWID GORZELAK
4. ŁUKASZ JANECKI
5. KRZYSZTOF JEDYNAK
5. WOJCIECH JUROSZEK
6. RADOSŁAW KRUPA
8. MACIEJ ORSZULA
9. BARTOSZ RDUCH
10. BARTOSZ WIERDAK
Harmonogram dostępny na stronie:
https://posir.pszczyna.pl/wp-content/uploads/2022/12/XV-KMPP-w-Futsalu-el.U12_U13.pdf
SOBOTA 17.12. - Sparing na Hali w Suszcu
GKS PNIÓWEK 74' PAWŁOWICE - LKS MIZERÓW
ZBIÓRKA GODZ. 14:30 na hali w Suszcu ul. Szkolna 130A
UBIERAMY ŻÓŁTE STROJE MECZOWE. PAMIĘTAMY RÓWNIEŻ O LEGITYMACJACH, OCHRANIACZACH I WODZIE
POWOŁANIA NA SPARING:
1. MATEUSZ BAŃCZYK
2. NATANIEL GLUZA
3. SEBASTIAN JUSTKA
4. TOMASZ KĘPIŃSKI
5. JAKUB KRÓL
6. OSKAR LECYK
7. WIKTOR OSSOWSKI
8. JAKUB STAROŃ
9. SZYMON TARASZKIEWICZ
11. MICHAŁ TWARDZIK
12. PIOTR WRÓBLEWSKI
Zapraszamy na MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PODHALE CUP, który odbędzie się w Nowym Targu oraz Rabce Zdroju w dniach 03-05.03.2023
KOSZT OSZACOWANY PRZY WYJE¬DZIE 18 ZAWODNIKÓW: 640 ZŁ (GDY POJEDZIE MNIEJ LUB WIĘCEJ OSÓB, CENA MOŻE MINIMALNIE SIĘ ZMIENIĆ) - Nasz klub współfinansuje nam transport.
CENA ZAWIERA:
- Zakwaterowanie : Hotel Ibis Nowy Targ lub Hotel Ela Rabka Zdrój (w zależno¶ci gdzie organizator nas zakwateruje)
- transport busem
- wyżywienie: pi±tek kolacja do niedzieli obiad, czyli 6 posiłków
- ubezpieczenie
- opieka medyczna podczas rozgrywania meczy
- wyjazd na termy Szaflary - pobyt 2,5h
- 11/12 meczy - 1 mecz=25 minut
- medale dla każdego zawodnika
.NIEDZIELA 04.12. - TURNIEJ HALOWY
ZBIÓRKA GODZ. 8:30. na HALI W SUSZCU - ul. Szkolna 130A
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU O GODZINIE 13:00
UBIERAMY ŻÓŁTE STROJE MECZOWE. PAMIĘTAMY RÓWNIEŻ O LEGITYMACJACH, OCHRANIACZACH, OBUWIU NA HALĘ I WODZIE
ORGANIZATOR ZAPEWNIA NAPOJE ORAZ POSIŁEK REGENERACYJNY.
Harmonogram meczy:
9:00 – Football Project – MKS Iskra Pszczyna
9:15 – Ruch Chorzów – GKS Pniówek Pawłowice
9:30 – Football Project – GKS Pniówek Pawłowice
9:45 – MKS Iskra Pszczyna – Ruch Chorzów
10:00 – Football Project – Ruch Chorzów
10:15 - GKS Pniówek Pawłowice – MKS Iskra Pszczyna
20 minut przerwy
10:45 – Football Project – MKS Iskra Pszczyna
11:00 – Ruch Chorzów – GKS Pniówek Pawłowice
11:15 – Football Project – GKS Pniówek Pawłowice
11:30 – MKS Iskra Pszczyna – Ruch Chorzów
11:45 – Football Project – Ruch Chorzów
12:00 - GKS Pniówek Pawłowice – MKS Iskra Pszczyna
12:20 – Mecz o 3 miejsce
12:35 – Mecz o 1 miejsce
SKŁAD NA TURNIEJ:
1. MIKOŁAJ GAWLAS
2. DAWID GORZELAK
3. ŁUKASZ JANECKI
4. KRZYSZTOF JEDYNAK
5. WOJCIECH JUROSZEK
6. RADOSŁAW KRUPA
7. DOMINIK NOLYWAJKA
8. MACIEJ ORSZULA
9. BARTOSZ RDUCH
10. BARTOSZ WIERDAK
NIEDZIELA 13.11. - MECZ LIGOWY
GKS PNIÓWEK 74' PAWŁOWICE - SOKÓŁ WOLA godz. 9:00
ZBIÓRKA GODZ. 8:20.
UBIERAMY ŻÓŁTE STROJE MECZOWE. PAMIĘTAMY RÓWNIEŻ O LEGITYMACJACH, OCHRANIACZACH I WODZIE
SKŁAD NA MECZ LIGOWY:
1. BARTOSZ BˇK
2. MIKOŁAJ GAWLAS
3. NATANIEL GLUZA
4. ŁUKASZ JANECKI
5. WOJCIECH JUROSZEK
6. SEBASTIAN JUSTKA
7. IGOR KALINOWSKI
8. TOMASZ KĘPIŃSKI
9. RADOSŁAW KRUPA
10. DOMINIK NOLYWAJKA
11. MACIEJ ORSZULA
12. WIKTOR OSSOWSKI
13. JAKUB STAROŃ
14. DANIEL STEFAŃCZYK
15. SZYMON TARASZKIEWICZ
16. OLIVER SZAREK
17. MICHAŁ TWARDZIK
18. BARTOSZ WIERDAK
LKS I ŁˇKA | LKS BRZE¬CE |
Orliki » Inne rozgrywki |